1Krok

Wybierz konkurs i wgraj swoją pracę

Przejrzyj listę trwających konkursów, wybierz ten który najbardziej Ci odpowiada i wgraj swoją pracę zgłaszając ją do konkursu.

Aby brać udział w konkursach trzeba zarejestrować swoje konto.

2Krok

Opłacając wpisowe zwiększasz pulę nagród o którą grasz

Jeśli chcesz rywalizować o nagrodę pieniężną, która rośnie wraz z trwaniem konkursu, to opłać wpisowe i dorzuć się do puli. Za wpisowe zapłacisz KONami ze swojego wirtualnego konta.
Pamiętaj, tylko uczestnicy którzy opłacili wpisowe mają szansę wygrać nagrodę pieniężną z puli nagród konkursu. Bez opłaty wpisowego także masz szansę na zwycięstwo, ale przepada Ci szansa na nagrodę pieniężną.

3Krok

Zagłosuj na najlepsze prace i zaczekaj na wyniki.

Możesz głosować na najlepsze prace przez cały czas trwania konkursu a potem jeszcze na etapie głosowania po zamknięciu zgłoszeń. Wygrywają prace które uzyskały najwięcej głosów a nagrody pieniężne automatycznie trafiają na konta zwycięzców.
Pamiętaj, że oddanie co najmniej jednego głosu jest obowiązkowe aby Twoja praca była brana pod uwagę w ostatecznym rankingu. Powodzenia!

Wideo tłumaczące

Dowiedz się z krótkiej animacji jak działa konQuest.pl

Załóż konto
Załóż konto

Wejdź do gry!

Rejestracja u nas trwa mniej niż minutę. Przekonaj się jak szybko możesz wejść do gry i zacząć wygrywać nagrody pieniężne.